Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok - 6:00 do 21:00
Sobota - 8:00 do 12:00
Nedeľa - 8:00 do 20:00

FAQs

KLUBOVÉ ČLENSTVO

Zakúpenie členstva je podmienené podpisom zmluvy s určitou dobou viazanosti (VZOR zmluvy ročného členstva stiahnete TU). Podpisom zmluvy sa stávate členmi klubu FITHUB. Členstvo v klube FITHUB Vás oprávňuje navštevovať a využívať služby fitness centra neobmedzene po dobu viazanosti podľa dohodnutých zmluvných podmienok definovaných v zmluve a vo Všeobecných zmluvných podmienkach (VZP na stiahnutie TU). Členstvo vo FITHUB môžete podľa druhu členstva prerušiť na obdobie až do 2 mesiacov bez uvedenia dôvodu.

Zmluvu o členstve môžete v prípadoch uvedených vo VZP, alebo bez udania dôvodu vypovedať s 1 mesačnou výpovednou lehotou. V prípadne závažných skutočností (zdravotné problémy, zmena bydliska, vážna životná sizuácia) uvedených vo VZP je možné zmluvu ukončiť s okamžitou platnosťou. Zmluva sa automaticky ukončí po uplynutí zmluvne dohodonutej doby viazanosti.

KREDITNÝ SYSTÉM

Kreditný systém nahrádza hotovosť  a to v pomere 1 kredit = 1€. Týmito kreditmi môžete platiť za všetky služby a tovar v našom fitness centre a nemusíte nosiť so sebou hotovosť. Stačí si nabiť kredit jednorázovo na kartu pričom výšku svojho kreditu vidíte vždy na doklade. Kredit je možné nabiť v minimálnej sume 10 EUR.

PLATBA KARTOU

V našom fitness centre máte možnosť platiť platobnými kartami Mastercard, Visa a Maestro.

REGISTRÁCIA 1. VSTUPU ZDARMA

Pri registrácii získate prvý vstup do fitness centra zdarma. Nárok na tento vstup má každý len raz. Môžete ho využiť na vyskúšanie našich služieb a zistiť či sa u nás cítite dobre. Registráciou dávate súhlas so spracovaním vašich údajov v našom informačnom systéme a taktiež so zasielaním propagačných materiálov.

VYŤAŽENOSŤ

Ak nemáte radi preplnené fitness centrum doporučujeme Vám návštevu fitness centra medzi 9:00 a 15:00 hodinou, alebo vo večerných hodinách od 20:00 do 21:00.

PARKOVANIE

Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne na ulici priamo pred fitness centrom, alebo využiť naše parkovisko v areáli objektu, ktoré je otvorené cez týždeň od 6:00 do 21:00 hodiny.

Odhlásenie s odberu Newslettera

Chcete sa odhlásiť s odberu noviniek? Stačí ak nás budete kontaktovať prostredníctvom formulára a do správy napíšete "žiadam zrušenie odberu noviniek".

NAŠI PARTNERI