Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok - 6:00 do 21:00
Sobota - 8:00 do 12:00
Nedeľa - 8:00 do 20:00

O NÁS

Ako vlastne FITHUB vznikol?

Prvotná myšlienka bola jasná. Chcel som vytvoriť miesto, kam ľudia budú chodiť s radosťou, a nie so strachom a obavami. Miesto, kde sa budú navzájom podporovať, hecovať, motivovať a to im pomôže ísť ďalej, nebyť na ceste za svojim cieľom sami a cítiť podporu v tom, čo robia. Skrátka pocit, že ich niekto chápe a je im oporou keď to najviac potrebujú.

Vedel som, že Vaše pohodlie a to ako sa cítite vo fitness centre je prvoradé. Vždy som si preto kládol otázku, aký pocit chcem vo Vás zanechať? Radosť, pocit sily, vášeň, nadšenie, dychtivosť, spokojnosť, nádej, optimizmus či šťastie, to všetko boli odpovede na moju otázku.

Avšak, aký tomu všetkému dať názov, aby všetko vystihoval, bol moderný, neopozeraný a s nápadom? Mesiace som si lámal hlavu nad tým, ako túto úlohu vyriešiť. A zrazu to prišlo. FITHUB. Áno to je ono. FIT – fitness, zdravé telo, sila, energia. HUB – miesto inšpirácie, motivácie, miesto, kde sa všetky zázraky s naším telom budú diať.

Nápad sa zhmotnil do viac ako roku stavebných prác a príprav, ktoré sa zdali byť nekonečné. Niekedy mi až pripadalo, že snáď nejaká vyššia sila jednoducho nechce, aby sme už konečne otvorili. Vo februári roku 2016 sa nám však podarilo konečne rozbehnúť na 100%.

Priznávame, že nie sme dokonalí, vždy je čo zlepšovať, ale snažíme sa byť čo najlepší v tom, čo robíme. Neustále zlepšovať kvalitu služieb, vzdelávať sa, dbať na poctivý výber fitness náradia a strojov a vytvoriť zázemia pre to, aby Váš tréning bol čo najpohodlnejší.

Snažíme sa plniť vaše priania (a trochu tak aj naše) a preto vznikla TRAINING ZONE, ktorá je zákazníkom prístupná nie len behom skupinových lekcií pod vedením inštruktorov, ale aj úplne k dispozícií pre Váš funkčný tréning alebo aj vtedy, kedy Vám priestor hore vo fitness jednoducho nestačí.

Chcem aby FITHUB bolo miestom, kde cítite že je o Vás postarané, že nie ste iba číslo v zozname, ale záleží nám na Vás.

Prostredie kde budú zmeny vášho životného štýlu prebiehať prirodzene, pretože budete podporovať komunitou ľudí s podobnými cieľmi a záujmom – mnoho cieľov, rovnaká cesta, to je sila komunity vo FITHUBe. Spolu dokážeme viac!

image

Naši partneri