Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok - 6.00 do 21.00
Sobota - Nedeľa - 8.00 do 20.00

NAŠI OSOBNÍ TRÉNERI

kondičný tréner

Michal Hargaš

Každý si je strojcom svojho šťastia…

Na mojej práci ma motivuje spokojnosť mojich klientov a hlavne to, že vidíme spolu s nimi výsledky, ktoré niesú len v úbytku ich hmotnosti, ale aj v ich nálade a kondícii. Z ľudí nesrší len dosiahnutie ich cieľa za každú cenu, ale najmä dobrá energia a to, že sme spoločnou prácou dosiahli, že z ich povinnej rutiny je cvičenie zrazu oddych a záľuba.

www.natrenuj.sk
e-mail: info@natrenuj.sk
mobil: 0911 312 269

Kontakt: 0911 312 269

fitness tréner I. stupeň

Miroslav Babic

“Muž nemá právo byť amatérom v rovine fyzického tréningu. Je jeho hanbou zostarnúť bez toho, aby zazrel tú krásu a silu, ktorej je jeho telo schopné.” SOKRATES

Na začiatku cesty ktorú si zvolíte Vás chytím za ruku a dovediem až na jej koniec. Naučíte sa milovať pohyb a aktívny životný štýl, ktorý Vás dovedie k vysnívanej postave, lepšej kondícií a zdravému telu. Zakladám si tiež na dobrom vzťahu s klientmi, aby do fitness centra chodili radi a odchádzali vždy v dobrej nálade s pocitom, že toho pre seba urobili veľa. Rady ohľadom správnej výživy v závislosti od cieľa sú pre mňa samozrejmosťou.

e-mail: miro.treningy@gmail.com
mobil: 0903 937 522

Kontakt: 0903 937 522

Fitness tréner I. stupeň, lektorka BODYFORM

Miška Plašienková

“Rob to, čo miluješ a čo ťa robí šťastným! Daj do toho seba, svoje srdce, silu a myseľ!”
“Keď niečo naozaj chceš, tak to dosiahneš!”

Som obyčajné dievča, ktoré má svoje sny, pracuje na nich a postupne si ich plní. Prvý krát som navštívila fitness centrum ako 17 ročná. Mám 20 rokov a mojim cieľom je neustále na sebe pracovať, posúvať sa vpred. Na sociálnych sieťach som sledovala veľa fitness žien, ktoré sa venujú súťaženiu. Veľmi sa mi to zapáčilo a chcela som to jednoducho skúsiť aj ja. Podarilo sa! Na pódium som sa prvý krát postavila v roku 2016. Nikdy by som nepovedala, že ma raz bude cvičenie tak baviť a napĺňať energiou. Týmto športom žijem denno denne, je to moja záľuba, vášeň ale už aj práca, ktorá ma nesmierne baví a napĺňa.

Hlavne ma baví práca so ženami. Chcem ich motivovať k zdravému životnému štýlu a cvičeniu a to hlavne preto aby videli krásu svojho tela. Vaša postava sa nezmení zázrakom, treba sa jej venovať a nevzdať sa hneď, keď to nejde podľa predstáv.

e-mail: michaela.plasienkova@gmail.com
mobil: 0910 347 048

Kontakt: 0910 347 048