Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok - 6:00 do 21:00
Sobota - 8:00 do 12:00
Nedeľa - 8:00 do 20:00

Lucie Kurečková

VÝŽIVOVÝ PORADCA

Lucka

“Ahoj, ja som Lucka a rada Vám pomôžem s výživou. Pokiaľ chcete upraviť svoju váhu, ale neviete si rady so správnym jedálničkom, tápete v tom aké potraviny nakupovať alebo sa chcete iba uistiť, že to robíte správne – neváhajte sa na mňa obrátiť.”

Osvedčenia a certifikáty

Poradce pro výživu – Nutriacademy, s.r.o., Brno 2015

Výživa dětí, těhotných a kojících žen, otázky řešení celiakie – Nutriacademy, s.r.o., Brno 2015

Fitness jídelníčky – Nutriacademy, s.r.o., Brno 2017

VIDEO - Lucie Kurečková - poradca pre výživu

SLUŽBY VÝŽIVOVÉHO PORADCU

Analýza vášho jedálničku a konzultácia stravovacích návykov

Vypracujem podrobnú analýzu vášho jedálničku, ktorú s vami na osobnej konzultácií prejdem a doporučím Vám, čo by bolo vhodné zmeniť vzhľadom k vašim cieľom. Pozrieme sa na to, čo Vám v jedálničku chýba a vysvetlím Vám základné princípy správneho stravovania.

Služba je vhodná predovšetkým pre klientov, ktorý potrebujú zhodnotiť svoje stravovacie návyky, poradiť s nejasnosťami alebo uistiť sa v otázkach správneho stravovania.

Konzultácia 60 min. + meranie na InBody 230 + zdarma sprievodca celodenným stravovaním

Cena: 25 EUR

Asistovaný nákup

Prejdeme si spoločne s Vami vybraný obchod a pozrieme sa na to, aké potraviny vyberať, na čo si dať pozor, na aké potraviny sa zamerať a čomu sa naopak vyhnúť. Naučím Vás, ako správne čítať etikety, aby ste si nabudúce dokázali správne vybrať sami.

Služba je vhodná pre klientov, ktorý si nie sú istý alebo nevedia, aké potraviny nakupovať, chcú sa naučiť čítať etikety a vyznať sa v širokej škále produktov.

Cena: 8 EUR/hod.

Individuálny výživový plán na 7 / 14 dní

Vypracujem podrobnú analýzu vašich stravovacích návykov, ktorú s Vami na prvej konzultácií prejdem, a spoločne si ujasníme váš cieľ.

Na základe výsledkov z merania na prístroji InBody 230 a vašich aktuálnych stravovacích návykoch Vám zostavím podrobný výživový plán na 7 dní, ktorý Vám vysvetlím na našom druhom stretnutí.

Súčasťou výživového plánu je jedálniček na 7 dní, sprievodca celodenným stravovaním, kde sú vysvetlené základné princípy a zásady zdravého jedálničku, a doporučenie vhodných pohybových aktivít.

Tretia konzultácia je venovaná vysvetleniu nejasností, premeraniu na prístroji InBody 230 a prípadnej úprave jedálničku podľa vašich potrieb.

Po celú dobu spolupráce s Vami komunikujem tiež prostredníctvom e-mailu a som pripravená odpovedať na vaše otázky.

Výživový plán je vždy prispôsobený Vám a vašim  cieľom, či už chcete redukovať hmotnosť, naberať svalovú hmotu alebo len zlepšiť svoje stravovacie návyky.

Cena: výživový plán na 7 dní 45 EUR / na 14 dní 65 EUR

Meranie na prístroji InBody 230

Cena:    15 EUR / meranie s interpretáciou výsledkov

10 EUR / meranie bez interpretácie výsledkov

Konzultácie naviac

Cena: 8 EUR/hod.

KONTAKT

Lucie Kurečková

certifikovaný výživový poradca

0915 128 716

l.kureckova@gmail.com

nájdete ma taktiež na recepcií fitness centra FITHUB